Kniha návštěv

Poděkování

Datum: 13.09.2015 | Vložil: Petra Lastomirská

Dobrý den chtěla bych poděkovat za to že stále v Pacově funguje Český svaz chovatelů. Už můj dědeček byl chovatel( Jan Kohout) a teď by v jeho šlépějích chtěla pokračovat moje dcerkaTerezka.Tak doufám ,že její nadšení bude dost velké a vydrží ji to nadlouho.Tímto vás všechny zdravím a ještě jednou velké díky.s pozdravem Petra Lastomirská (Holosovska)

Re: Poděkování

Datum: 22.11.2015 | Vložil: Jana Hájková

Dobrý den, snažíme se udržet činnost naší organizace v plném proudu včetně výstav a i mi věříme a doufáme, že všichni mladí chovatelé půjdou v našich stopách a tuto krásnou a ušlechtilou zálibu udrží i pro další generace. Terezce přejeme mnoho chovatelských úspěchů a rodičům pevné nervy a porozumění v jejich začátcích.

Výstava mladých chovatelů

Datum: 23.06.2013 | Vložil: Helena Pitoráková

Dobrý den!
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za velice pěkný zážitek z letošní výstavy mladých chovatelů. Nejvíce bych chtěla ocenit laskavý a starostlivý přístup k mladým chovatelům, organizaci výstavy a péči o návštěvníky. Jste snad jediná organizace, která se v takové míře mladým chovatelům věnuje, za což Vám patří velký dík. Na rozdíl od jiných organizací, které žehrají na nedostatek zájmu ze strany dětí, je vidět, že v Pacově se pro mladé chovatele skutečně něco dělá.
Už dnes se těšíme na další ročník Vaší výstavy.
S pozdravem
Helena Pitoráková

Re: Výstava mladých chovatelů

Datum: 01.08.2013 | Vložil: Jana Hájková

Mnohokrát děkujeme za chválu z řad vystavovatelů a velice nás těší tyto kladné věty k organizaci výstavy. Na vaši účast se těšíme! Ještě jednou veliké díky za celou naší ZO Pacov Jana Hájková

Pozdrav z Habru- druhého konce Vysočiny.

Datum: 29.05.2013 | Vložil: Slávek

Hezké stránky, v seznamu okresních výstav Havl. Brod - v listopadu máme výstavu holubů a to okresní -pořadatel ZO Habry a ZO Vepříkov. 23.-24.13.
Na výstavě bývá více jak 50 voliér holubů.
Zdraví Vás v Pacově
Slávek S.

Re: Pozdrav z Habru- druhého konce Vysočiny.

Datum: 01.08.2013 | Vložil: Jana Hájková

Dobrý den, mnohokrát děkuji za upozornění. Již je z místní přepsáno na okresní :). Jana Hájková

stránky

Datum: 11.11.2012 | Vložil: Pavel

Dobrý den!
Moc obdivuji Vaše stránky,jistě Vás stálo mnoho úsilí tyto stránky vybudovat. Jen tak dál. Mnozí mohou jen závidět. Mnoho užitečného se zde dozvíme. Těším se k Vám opět na další výstavu. P.D.

Re: stránky

Datum: 20.02.2013 | Vložil: Jana

Mnohokrát děkuji za celou naší organizaci. Jana Hájková

Přidat nový příspěvek